Super Street Fighter IV nie dotrze na PC

Super Street Fighter IV nie dotrze na PC22.09.2010 22:15
marcindmjqtx

Street Fighter IV odniósł duży sukces nie tylko na konsolach, ale i na PC. Okazuje się jednak, że nie przyczyni się to do wydania Super Street Fighter IV na komputerach osobistych, a wszystkiemu winne jest...piractwo. Capcom pragnie chronić tytuł przed nielegalnym kopiowaniem.

Yoshinori Ono nie stawia jeszcze na wersji PC ostatecznego krzyżyka. Nie widzi jednak szans, by aktualne zabezpieczenia były w stanie należycie chronić rozszerzoną edycję bijatyki. Zapytany natomiast o dystrybucję poprzez Steam odpowiedział, że taki sposób sprzedaży gry byłby nie fair w stosunku do osób, które nie maja do usługi dostępu.

A czy da się w ogóle grać bez pada w PC-tową odsłonę czwartej części Ulicznego Wojownika? W ubiegłym roku udało mi się tak skonfigurować grę, aby działała w około 60 klatkach na laptopie, jednak po niecałej godzinie zrezygnowałem z zabawy. Pamiętajcie, klawiatura to ostatnia rzecz za pomocą której powinniście grać w ten tytuł. Wtedy właśnie postanowiłem zaopatrzyć się w drugi egzemplarz gry - tym razem konsolowy.

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)