Sully kokietuje niebezpieczną Nadine - co powiecie na jeszcze jeden przerywnik filmowy z Uncharted 4?

Sully kokietuje niebezpieczną Nadine - co powiecie na jeszcze jeden przerywnik filmowy z Uncharted 4?07.12.2015 13:37
Sully kokietuje niebezpieczną Nadine - co powiecie na jeszcze jeden przerywnik filmowy z Uncharted 4?
marcindmjqtx

Przypomnicie sobie, jak dobrze prezentuje się ta gra. I jak tęsknicie za przygodami Nathana.

Jeszcze kilka miesięcy, jeszcze kilka miesięcy... Naughty Dog rozpieszcza nas ostatnio, jeśli chodzi o materiały z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Beta trybu wieloosobowego trwa w najlepsze, a kolejne fragmenty gry pojawiają się w sieci.

Ten, który obejrzycie poniżej, ponownie przedstawia nową bohaterkę serii, o której tym razem dowiadujemy się nieco więcej ponad to, że umie się bić. Nadine Ross jest liderką grupy najemników zwanej Shoreline, z którą Sully miał niegdyś na pieńku. Prawdopodobnie dalej ma, choć Nadine udaje tutaj łagodną i ugodową, a jak to się skończy, możemy łatwo się domyślić. Zresztą, widzieliśmy już, jaki wycisk daje Nathanowi tego samego wieczoru. Wygląda na to, że szykuje nam się interesujący czarny charakter.

To, co ciągle rzuca się w oczy, to że gra prezentuje się obłędnie. Biorąc pod uwagę na jakim poziomie technicznym były poprzednie odsłony Uncharted, możemy być raczej spokojni o jakość Kresu Złodzieja. Wszystko wskazuje na to, że dostaniemy dokładnie to, czego wszyscy się spodziewają i to w znakomitej oprawie. Kiedy? 18 marca 2016 roku.

[źródło: YouTube]

Patryk Fijałkowski

327130843452037162
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)