Sukces reinkarnacji Carmageddona na Kickstarterze. Pierwsza część powróci na GOG

Sukces reinkarnacji Carmageddona na Kickstarterze. Pierwsza część powróci na GOG

Sukces reinkarnacji Carmageddona na Kickstarterze. Pierwsza część powróci na GOG
marcindmjqtx
28.05.2012 09:06, aktualizacja: 05.01.2016 16:46

No i jest. Udało się - Carmageddon: Reincarnation zebrał za pośrednictwem Kickstartera wymagane 400 tysięcy dolarów. Ekipa Stainless Games bierze się do pracy, a my już niedługo będziemy mogli kupić ich pierwszą grę w serwisie GOG.

Zacznijmy od historycznego momentu przekroczenia granicy 400 tysięcy dolarów, która oznaczała, że gra zostanie stworzona:

Teraz pozostaje czekać na efekty pracy i całego tego entuzjazmu. A w międzyczasie... Na GOG zmierza pierwszy Carmageddon z dodatkiem Splat Pack. Wyląduje w serwisie w najbliższych miesiącach w cenie $9.99. Ci, którzy zdecydowali się zaufać Stainless Games i wpłacić na konto Reincarnation 25 dolarów lub więcej, oryginał dostaną za darmo.

Trudno się nie cieszyć na powrót takiej marki - dotarliśmy chyba do takich czasów, że gracze mogą jej nawet nie znać.

Pierwsza część Carmageddon do spółki z Mortal Kombat była jedną z tych gier, które powinny uczynić z małego Maciusia Kowalika żądnego krwi psychopatę. Chyba się nie udało. A miodność tej samochodowej rozwałki pamiętam do dziś. Ekipa Stainless z pewnością zasługuje na miano odpowiednich ludzi do tej roboty, zobaczymy, co wyczarują.

źródło: Joystiq, GOG

Maciej Kowalik

327019948369602839
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)