Sukces reinkarnacji Carmageddona na Kickstarterze. Pierwsza część powróci na GOG

Strona głównaSukces reinkarnacji Carmageddona na Kickstarterze. Pierwsza część powróci na GOG
28.05.2012 09:06
Sukces reinkarnacji Carmageddona na Kickstarterze. Pierwsza część powróci na GOG
marcindmjqtx
marcindmjqtx

No i jest. Udało się - Carmageddon: Reincarnation zebrał za pośrednictwem Kickstartera wymagane 400 tysięcy dolarów. Ekipa Stainless Games bierze się do pracy, a my już niedługo będziemy mogli kupić ich pierwszą grę w serwisie GOG.

Zacznijmy od historycznego momentu przekroczenia granicy 400 tysięcy dolarów, która oznaczała, że gra zostanie stworzona:

Teraz pozostaje czekać na efekty pracy i całego tego entuzjazmu. A w międzyczasie... Na GOG zmierza pierwszy Carmageddon z dodatkiem Splat Pack. Wyląduje w serwisie w najbliższych miesiącach w cenie $9.99. Ci, którzy zdecydowali się zaufać Stainless Games i wpłacić na konto Reincarnation 25 dolarów lub więcej, oryginał dostaną za darmo.

Trudno się nie cieszyć na powrót takiej marki - dotarliśmy chyba do takich czasów, że gracze mogą jej nawet nie znać.

Pierwsza część Carmageddon do spółki z Mortal Kombat była jedną z tych gier, które powinny uczynić z małego Maciusia Kowalika żądnego krwi psychopatę. Chyba się nie udało. A miodność tej samochodowej rozwałki pamiętam do dziś. Ekipa Stainless z pewnością zasługuje na miano odpowiednich ludzi do tej roboty, zobaczymy, co wyczarują.

źródło: Joystiq, GOG

Maciej Kowalik

327019947799173162
Udostępnij:
Komentarze (0)