Styczniowe Games with Gold jest jak najbardziej godne uwagi

Styczniowe Games with Gold jest jak najbardziej godne uwagi

Styczniowe Games with Gold jest jak najbardziej godne uwagi
Bartosz Witoszka
20.12.2019 15:00

Trochę się poskradamy, obijemy przy okazji kilka twarzy i powalczymy na miecze świetlne. Ale takie z klocków Lego.

Jak co miesiąc wracam do Was z szybkim wpisikiem dotyczącym bonusów dla abonentów Games with Gold i PlayStation Plus, ale niestety pan Xbox zrobił w grudniu lekki falstart i (nie)darmowy zestaw gier ujawnił na długo przed Sony. A Microsoft ewidentnie ma się czym pochwalić, bo tytułu są lepiej niż zadowalające.

Xbox - January 2020 Games with Gold

Zaczynamy zatem od Styx: Shards of Darkness, czyli kontynuacji przygód tytułowego goblina wydanej w 2017 roku, w której znów przyjdzie nam wykraść kilka cennych artefaktów i schować w skrzyniach ciała niejednego strażnika. Choć tytuł od Cyanide nie miał może największego budżetu, to zdecydowanie nadrabia humorem i autorskimi pomysłami. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to gra będzie dostępna od 1 do 31 stycznia.

Obraz

Batman od Telltale uważany jest za jedną z lepszych gier nieistniejącego już studia. To znaczy istniejącego, ale… no sami wiecie, to skomplikowane. Sam raczej nie jestem fanem superbohaterów, ale w tym przypadku stanowię mniejszość (w sumie lepiej pasowałoby “jak zawsze”) więc gra na pewno znajdzie swoich odbiorców na konsoli Microsoftu. Ten tytuł będzie dostępny od 16 stycznia do 15 lutego.

Obraz

Tekken 6 official trailer

Najlepsza i zdaniem wielu jedyna słuszna trylogia Gwiezdnych Wojen (epizody IV-VI) w formie klockowej będzie dostępna od 16 do 31 stycznia całkowicie za darmo. Myślę, że po tym, co się odwaliło w najnowszym trójpaku od Disneya miło będzie wrócić do czegoś klasycznego. Tak, byłem na filmie wczoraj i… podobało mi się, ale mamy sobie do pogadania Disney.

LEGO Star Wars II Trailer

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)