wersja robocza

Studio PlayStation 5: Zobacz jak Jan Błachowicz gra w CoD: Black Ops Cold War na PlayStation 5

Strona głównaStudio PlayStation 5: Zobacz jak Jan Błachowicz gra w CoD: Black Ops Cold War na PlayStation 5
19.11.2020 16:45
Studio PlayStation
Studio PlayStation

Partnerem treści jest Sony Interactive Entertainment Polska

bETZiQqJ

Do drugiego odcinka naszej serii o PlayStation 5 zaprosiliśmy wyjątkowego gościa, który nie tylko jest wiernym fanem marki, ale też miał okazję być bohaterem gier spod szyldu UFC. Jan Błachowicz, mistrz UFC w wadze półciężkiej, utytułowany grappler i zawodnik boksu tajskiego postawił już w swoim salonie najnowszą konsolę Sony i podzielił się z nami pierwszymi wrażeniami z gry. Czy Jan czuje się tak samo pewnie z kontrolerem w dłoni jak na ringu? Jak bardzo jego zdaniem spusty adaptacyjne symulują rzeczywisty odrzut z broni? I co sądzi o najnowszej odsłonie Call of Duty? Tego wszystkiego dowiecie się z dzisiejszego nagrania.

Studio PlayStation 5: Jan Błachowicz - W co gra mistrz świata UFC?

Studio PlayStation 5: Janek Dąbrowski ocenia interfejs i inne nowości konsoli
Studio PlayStation 5: Janek Dąbrowski ocenia interfejs i inne nowości konsoli
bETZiQqL

Call of Duty: Black Ops Cold War – zimna wojna na gorąco

Akcja tej strzelanki przenosi graczy w czasy zimnej wojny z początku lat 80. W trybie dla jednego gracza można zanurzyć się w kampanii pełnej odniesień do popkultury i teorii spiskowych, odwiedzić takie miejsca jak Berlin Wschodni, Wietnam czy Moskwę i stanąć twarzą w twarz z postaciami historycznymi.

Call of Duty®: Black Ops Cold War – zwiastun zapowiadający

Warto odnotować, że jest to pierwsza odsłona w historii marki Call of Duty, która umożliwia prawdziwie międzyplatformowe doświadczenie. Bez względu na rodzaj sprzętu, na którym grają Twoi przyjaciele, będziesz mógł bawić się razem z nimi jednocześnie. Tytuł wspiera także krzyżową progresję, więc jeżeli np. zacząłeś już grać na PlayStation 4 i dopiero za jakiś czas zamierzasz przerzucić się na nową generację - będziesz mógł kontynuować rozgrywkę. To także jedna z tych gier, w których świetnie widać efekt ray tracingu.

bETZiQqR

Kompatybilność wsteczna – graj w swoje ulubione gry z PlayStation 4 i PlayStation 5

Kompatybilność wsteczna to jedna z bardziej pożądanych cech nowej konsoli Sony. Dzięki podobnej architekturze możemy uruchamiać gry zakupione wcześniej na PlayStation 4. Jest to bajecznie prosty proces - w przypadku gier cyfrowych po prostu musimy je pobrać na dysk z sekcji Biblioteki, a w przypadku gier na płytach wystarczy włożyć krążek z danym tytułem.

To zaleta, z której ucieszą się zarówno użytkownicy PlayStation 4, którzy chcą kontynuować rozgrywkę w swoich ulubionych grach, jak i te osoby, które wcześniej nie miały okazji zagrać w gry z poprzedniej generacji. Choć już na starcie PlayStation 5 oferuje mocne produkcje takie jak m.in. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales i remaster Demon’s Souls, to każdy fan PlayStation bez problemu uruchomi dowolną z tysięcy gier, w tym największe hity pokroju God of War, The Last of Us 2, czy serię Uncharted.

Już jutro nowi goście zaprezentują interfejs PlayStation 5, a także wezmą na tapetę grę DiRT 5.

bETZiQqS

Chcesz dowiedzieć się więcej o PlayStation 5? Wszystkie odcinki Studio PlayStation znajdziesz tutaj.

Partnerem treści jest Sony Interactive Entertainment Polska

Udostępnij:
bETZiQqV
bETZiQrH