wersja robocza

Studio PlayStation 5: UrQueeen i jej pierwsze rozgrywki na nowej konsoli Sony

Strona głównaStudio PlayStation 5: UrQueeen i jej pierwsze rozgrywki na nowej konsoli Sony
21.11.2020 17:30
Studio PlayStation 5
Studio PlayStation 5

Partnerem treści jest Sony Interactive Entertainment Polska

Do ostatniego odcinka naszej serii poświęconej premierze PlayStation 5 zaprosiliśmy polską streamerkę numer jeden – UrQueeen, czyli Kasię Jajugę. Czy zachwyciła się kontrolerem DualSense tak jak reszta gości? Jak grało jej się w Sackboy: Wielka Przygoda? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego nagrania.

Studio PlayStation 5: UrQueeen gra w SackBoy: Wielka Przygoda

Studio PlayStation 5: Adam Zdrójkowski sprawdza w akcji kontroler DualSense
Studio PlayStation 5: Adam Zdrójkowski sprawdza w akcji kontroler DualSense

Sackboy: Wielka Przygoda, która zauroczy każdego

Jedna z najbardziej uroczych serii PlayStation, która towarzyszy marce od 2008 roku doczekała się kontynuacji godnej 9. generacji. Platformówka dla całej rodziny kolejny raz zachwyca nie tylko projektem poziomów, humorem i nieprzewidywalnymi wyzwaniami, ale także trzema ważnymi funkcjami.

Dzięki silnikowi Tempest 3D AudioTech usłyszymy jak Świat Rzemiosła budzi się wokół nas do życia, a nowy rodzaj efektów dotykowych na kontrolerze DualSense pozwoli wyraźnie odczuć wełnopodobne podłoże, po którym biega bohater. Już od początku zaś każdy gracz wyraźnie odczuje różnicę, jaką daje szybkie wczytywanie poziomów, za które odpowiada dysk SSD PlayStation 5.

Sackboy: A Big Adventure | zwiastun historii | PS5

Sackboy: Wielka Przygoda to zdecydowanie powrót w wielkim stylu. Bohater otrzymał nowy, urozmaicony wachlarz ruchów, a trójwymiarowy świat jest napakowany atrakcyjnymi niespodziankami. Jak na grę familijną przystało, możemy przejść ją całą w towarzystwie trzech innych graczy w trybie lokalnym oraz online.

Chcesz dowiedzieć się więcej o PlayStation 5? Wszystkie odcinki Studio PlayStation znajdziesz tutaj.

Partnerem treści jest Sony Interactive Entertainment Polska

Udostępnij: