Strzelanka science fiction od twórcy Halo na nowym zwiastunie

Strzelanka science fiction od twórcy Halo na nowym zwiastunie

Strzelanka science fiction od twórcy Halo na nowym zwiastunie
Łukasz Jarkiewicz
20.08.2019 11:10, aktualizacja: 20.08.2019 13:00

Są również fragmenty rozgrywki Disintegration.

Studio V1 Interactive zostało założone przez Marcusa Lehto, który był dyrektorem kreatywnym Halo. Właśnie poznaliśmy nieco informacji na temat jego pierwszej gry z nową ekipą. Disintegration to strzelanka science fiction, w której wcielamy się w Romera.

Doświadczony pilot Gravcycle musi poprowadzić do walki buntowników sprzeciwiających się fanatykom integracji. Polega ona na usunięciu ludzkiego mózgu i "zamknięciu" go w robotach. Idące możliwości z taką operacją były na początku zbawieniem dla ludzkości, lecz po pewnym czasie wymknęły się one spod kontroli.

Disintegration - Announcement Trailer

Poza kampanią przygotowano również multiplayer. Na teraz mowa o trzech trybach, w których ważna ma się okazać koordynacja jednostek naziemnych o indywidualnych zdolnościach. Do dyspozycji będzie kilka ekip - każda wyróżniająca się unikalnym wyposażeniem. Na fragmentach rozgrywki ukazano niektóre z nich.

Zapowiedziano również alfę. Kiedy się zacznie? Nie wiadomo. Twórcy zachęcają do śledzenia informacji, aby być pierwszym do nadchodzących testów.

Premiera planowana jest na 2020 rok. Zadebiutuje na konsole PS4, Xbox One i peceta.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)