Street Fighter V nie dostanie nowego karnetu z postaciami

Street Fighter V nie dostanie nowego karnetu z postaciami
21.12.2018 12:52
Street Fighter V nie dostanie nowego karnetu z postaciami
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Fani zastanawiają się, jak zinterpretować ostatnie dziwne poczynania wydawcy.

Street Fighter V od swojej premiery w 2016 roku zdążył w ciągu ponad dwóch lat stanąć nieco na nogi. Dalej wielu ludzi co prawda narzeka na niektóre rozwiązania w grze, ale można było odnieść wrażenie, że sytuacja wraca powoli na dobre tory. Ostatnio odbył się między innymi darmowy tydzień z grą, podczas którego można było przetestować wszystkich dostępnych w grze wojowników. Coś jednak ponownie zaczęło się w związku z grą psuć. Najpierw decyzja twórców o wprowadzeniu do gry od 11 grudnia reklam na strojach zawodników oraz na ekranach ładowania. Twórcy zaoferowali co prawda coś na wzór add blocka, ale jego włączenie wiąże się z utratą części bonusów.

Street Fighter V: Arcade Edition - Kage Reveal Trailer

Ostatnie doniesienia są jednak jeszcze ciekawsze. Wygląda na to, że Capcom zrezygnował z wydania karnetu na kolejny rok. Co nie oznacza jednak braku dodatków. Po prostu kupowanie ich w pakiecie oznaczało otrzymanie sześciu postaci w niższej cenie. Nowi wojownicy jak najbardziej będą, tyle że tym razem już nie w pakiecie. Pierwszy z nich to Kage, zła wersja Ryu. Fani myśleli, że to zwiastun nowej zawartości i wkrótce Capcom ogłosi pełną listę postaci na kolejny rok. Na Twitterze serii pojawił się jednak wpis, że w tym roku model biznesowy będzie nieco inny.

325461926937507804

Istnieje też teoria, że nowych postaci będzie po prostu mniej, a Capcom bardziej zamierza skupić się już na produkcji kontynuacji. Na co wskazywać może fakt, że wydawca wbrew swoim dotychczasowym zwyczajom, nie wspomniał jeszcze nic o jakichś dalszych planach związanych z rozwojem gry. Dziwne to wszystko...

Po raz pięćsetny podpisuje

swoim nazwiskiem wpis na Poly

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)