Streamer groził synowi podczas gry: "skręcę ci kark"

Streamer groził synowi podczas gry: "skręcę ci kark"

Streamer groził synowi podczas gry: "skręcę ci kark"
Źródło zdjęć: © Getty Images | Sean Gallup , Stringer
19.02.2021 20:27

Do sytuacji miało dojść na kanale KillaMfCam, który podczas streamowania swojej rozgrywki z "Escape From Tarkov" miał grozić 3-letniemu synowi.

Cała sytuacja była dość kuriozalna. Podcza gry w "Escape From Tarkov" doszło do pojedynku dwóch streamerów: Frizzable i KillaMfCam. Zwycięsko z pojedynku wyszedł ten pierwszy. Postanowił sprawdzić reakcje swojego przeciwnika na jego kanale na Twitchu. A ten wpadł w szał, który rozładował na swoim 3-letnim dziecku.

Tuż po tym jak przegrał pojedynek zaczął krzyczeć, ale nie wyłączył kamery ani mikrofonu. Po chwili słychać w jego domu płacz dziecka, na który gracz zareagował agresją i przekleństwami. W pewnym momencie krzyczy: "skręci ci ten pier… kark". Całość nagrał Frizzable i umieścił na swoim Twitterze.

Reakcja Twicha, platformy, z której korzystał KillaMfCam była natychmiastowa. Gigant zerwał z nim współprace i zablokował jego konto. Gracz próbował się tłumaczyć, mówiąc, że materiał został przez kogoś przemonotwany. Twierdził również, że krzyczał na psa, a nie na syna.

Sprawą zajmują się już odpowiednie służby. KillaMfCam zapowiedział natomiast, że pozwie Frizzable za zniesławienie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)