Stray z kategorią 12+. Premiera gry coraz bliżej

Stray
Stray
Źródło zdjęć: © Sony
Karolina Kowasz

09.04.2022 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy jesteś kotem, ciemne uliczki mogą wydawać się nie aż tak mroczne, jednak każde zagrożenie niesie ze sobą znacznie większe ryzyko, niż w przypadku człowieka. Już niedługo gracze będą mogli się o tym przekonać, wcielając się w głównego bohatera Stray.

Zgodnie z doniesieniami z Twittera, Stray, którego premiera została przesunięta na początek 2022 roku, otrzymał już kategorię wiekową w Korei. To zaś sugeruje, że premiera tytułu coraz bliżej i, prawdopodobnie, w ciągu najbliższych tygodni, gra doczeka się swojego debiutu.

Decyzja o klasyfikacji gry

Na koreańskiej stronie organizacji, która zajmuje się nadawaniem grom odpowiednich oznaczeń wiekowych, możemy znaleźć informacje, które wskazują, że w Stray zagrać będą mogły już nastolatki. Oznaczenie 12+ zostało nadane ze względu na obecną w grze przemoc (w postaci walki z istotami niehumanoidalnymi) oraz korzystanie z używek i liczne odniesienia do nich w grze.

Bardzo oczekiwany tytuł ma ukazać się na PC oraz konsole PlayStation 4 i 5. W trakcie rozgrywki, gracze będą musieli rozwiązać szereg zagadek, które pozwolą im przybliżyć się do upragnionego odnalezienia rodziny naszego futrzanego, głównego bohatera. Ze względu na futurystyczne klimaty, produkcja ma szansę stać się nieco inną wersją tego, co obiecywali twórcy Cyberpunka 2077. Czy tak będzie, pokaże najbliższa przyszłość.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)