Stray coraz bliżej. Termin premiery został zaktualizowany

Stray coraz bliżej. Termin premiery został zaktualizowany

Stray
Stray
Źródło zdjęć: © Steam
29.04.2022 09:57

Wyjątkowa przygodówka, za którą odpowiada BlueTwelve Studio, otrzymała zaktualizowany termin premiery. Stray już wkrótce trafi do rąk graczy. Poznaliśmy również przybliżone daty premier dwóch innych gier.

Stray to jedna z tych produkcji, która wzbudza pozytywne emocje i wobec której gracze pokładają nadzieję. Nie jest tajemnicą, że koty chodzą własnymi ścieżkami, a nadchodząca produkcja zdradzi nam właśnie tajniki "kociego rzemiosła", czyli tułaczkę po mrocznych zakamarkach ulic. W tej produkcji mrok i nieznane, mieszają się z agresywnymi światłami futurystycznego miasta.

Przygody sierściucha-wędrowca miały pierwotnie zadebiutować na początku 2022 roku. Nie tym razem. Sony, na łamach mediów społecznościowych, ujawniło przybliżony termin premiery dla Stray. Gra ma ukazać się latem tego roku, bez wskazania konkretnej kartki w kalendarzu. Podobnie We Are OFK, które również ma ukazać się latem. Natomiast Cult of the Lamb pojawi się na rynku jesienią.

Stray ma trafić na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. W oczekiwaniu na przygody kota, będziemy mogli oswoić się z innym zwierzakiem. Kangurek Kao zadebiutuje na rynku już 27 maja.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)