Strange Brigade od twórców Sniper Elite zabierze nas w świat zombie, egipskich bogów i kina retro

Strange Brigade od twórców Sniper Elite zabierze nas w świat zombie, egipskich bogów i kina retro

Strange Brigade od twórców Sniper Elite zabierze nas w świat zombie, egipskich bogów i kina retro
Patryk Fijałkowski
07.06.2017 16:38

Rebellion zaskakuje graczy zwiastunem swojego nowego IP.

Lubicie oldskulowe kino awanturnicze? A zombie? I Anubisa? I strzelanie jeszcze? No i co-opa? Jeśli na wszystkie z tych rzeczy odpowiedzieliście "tak", to musicie koniecznie zainteresować się najnowszą grą zapowiedzianą przez Rebellion. Wiecie, to ci od Sniper Elite i jego nieumarłych spin-offów. Najnowszy tytuł studia nazywa się Strange Brigade i wygląda mniej więcej tak:

Strange Brigade - Reveal Trailer | PS4, Xbox One, PC

W sumie znajomo, co? Odjąć tylko wojenną otoczkę, a dodać egipską mitologię oraz czteroosobowego co-opa i proszę bardzo, zamiast Sniper Elite mamy Strange Brigade. W grze wcielimy się w członków tytułowej brygady; każda z czterech postaci ma mieć unikalny zestaw broni, umiejętności i strategii. Razem wyruszą na egzotyczne safari mające na celu pokonanie hordy potworów dowodzonych przez Seteki the Witch Queen - egipską władczynię, tak złą, że aż "wymazaną z hieroglifów". Bez obaw - jeśli nie jesteście fanami co-opa, kampanię spokojnie przejdziecie też solo.

Akcja gry osadzona jest w latach 30. XX. wieku. Ze zwiastuna bije zresztą mocne retro nawiązujące do kina awanturniczego. Gdyby gra rzeczywiście charakteryzowała się takim klimatem i miała podobnego narratora czy stylistykę... Mogłoby wyjść z tego coś interesującego, wybijającego się ponad wszystkie ograne już zombie-wariacje. Miejmy nadzieję, że Rebellion wraz ze zmianą IP poczęstuje nas świeżymi pomysłami. Bo Sniper Elite 4 był już jednak mocną powtórką z rozrywki.

Strange Brigade ma pojawić się na PC, PS4 i Xboksie One. Pierwszy gameplay zobaczymy już na E3. Twórcy zachęcają też do rejestrowania się na oficjalnej stronie - tym sposobem otrzymuje się szansę na zdobycie premierowego egzemplarza gry. Poniżej możecie jeszcze obejrzeć jeszcze oficjalne screeny:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)