Strange Brigade będzie rozwijane po premierze

Strange Brigade będzie rozwijane po premierze

Strange Brigade będzie rozwijane po premierze
Krzysztof Kempski
27.07.2018 18:01, aktualizacja: 27.07.2018 19:29

Rebellion zdradził plany na rozwój tytułu, który ma udowodnić, że potrafią nie tylko klonować w nieskończoność Sniper Elite.

Premiera Strange Brigade od Rebelionu będzie mieć miejsce już 28 sierpnia. Przypomnijmy, że choć gra wygląda mocno podobnie do Sniper Elite, w rzeczywistości będzie miała z nią dość niewiele wspólnego. W grze odwiedzimy Imperium Brytyjskie lat 30. zeszłego wieku, by pobawić sie w archeologów. Poza lupą przyda się nam także jednak całe naręcze gnatów, bo wszystkie te mumie nie będą oczywiście chciały biernie czekać na to, aż ktoś je potnie i wrzuci do formaliny.

14 Minutes of Strange Brigade Gameplay - E3 2017

Gra doczeka się Season Passa, a daniem głównym ma być w nim nowa kampania. Na wzór Bioshocka: Infinite czy The Evil Withina, będzie podzielona na kilka rozdziałów, trafiających do graczy co parę miesięcy. W zestawie znajdziemy też oczywiście drobnicę pokroju magicznych amuletów. Musicie bowiem wiedzieć, że w tym świecie magia istnieje naprawdę. Gra zostanie zaktualizowana również o nowe postaci jak Tessi Caldwell, Anjali Khan czy Hachiro Shimizu. Może niewiele wam (oraz mi) to mówi, ważne jednak, że każda z postaci ma posiadać własne unikatowe zdolności, co przyda się w stanowiącym sedno produkcji trybie kooperacji.

Wiadomo też, że po premierze pojawi się także dodatkowa darmowa zawartość, a ponadto produkcja ma wspierać wysokie rozdzielczości. Co ciekawe PS 4 Pro zostanie nieco w tyle za wersją na Xboksa One X. Pierwsza będzie oferować rozdzielczość 1440p, podczas gdy druga nawet 1800p. Wersja na konsolę Microsoftu ma być też nieco bardziej dopracowana jeżeli chodzi o loadingi czy efekty świetlne.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)