Sto tysięcy SingStarów w Polsce, nowe Polskie Hity w przyszłym roku

Sto tysięcy SingStarów w Polsce, nowe Polskie Hity w przyszłym roku

Sto tysięcy SingStarów w Polsce, nowe Polskie Hity w przyszłym roku
marcindmjqtx
09.12.2009 17:07, aktualizacja: 15.01.2016 13:40

Na świecie sprzedało się już 20 milionów SingStarów, zaś w Polsce SCE Polska wysłało do sklepów już 100 tysięcy płytek z grami z tej serii, których jest już ponad 20.

W podlinkowanej notce Kenner nieco dokładniej przygląda się fenomenowi serii i nowościom, jakie w niej się pojawiły, ja tylko od siebie dodam, że na wielu imprezach na których byłem, to właśnie SingStar na PS2 stał się synonimem zestawu karaoke.

Przy okazji dowiadujemy się, że w przyszłym roku pojawi się kolejny Singstar Polskie Hity. Jak sądzicie, jakie piosenki powinny się w nim znaleźć?

Ponad 100 000 gier SingStar w Polsce! Warszawa, 9 grudnia 2009 r. - Cieszące się niezwykłą popularnością gry z serii SingStar na PlayStation 2 oraz PlayStation 3 sprzedane zostały w Polsce w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy*. Na całym świecie, z początkiem grudnia, sprzedaż przekroczyła  20 milionów sztuk.

"SingStar to prawdziwy fenomen na PlayStation. Sukces gry zawiera się w jej haśle: "W każdym z nas kryje się SingStar!". To coś więcej niż tylko karaoke - to możliwość by pokazać całemu światu jak świetnie potrafimy się bawić, okazywać emocje i radość z grania z innymi. SingStar to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi" - mówi Agnieszka Pilichowska, Junior Product Manager w SCE Polska.

W tej chwili dostępnych jest ponad 20 gier SingStar na PS2 i PS3, w tym SingStar Polskie Hity (na PS2 i PS3), czyli pierwsza edycja SingStar zawierająca tylko i wyłącznie, największe polskie przeboje muzyki pop.

Polskich miłośników SingStar ucieszy fakt, że w przyszłym roku planowane jest wydanie kolejnej gry z serii SingStar Polskie Hity, która zapewne rozkręci niejedną imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi. "Szykujemy specjalne, jak zawsze gorące hity, bo przecież - 'W każdym z nas kryje się gwiazda!'" - dodaje Agnieszka Pilichowska, Junior Product Manager w SCE Polska. Obecne od pięciu lat na światowym rynku gry z serii SingStar dają możliwość śpiewania utworów swoich ulubionych wykonawców. Równocześnie można oglądać ich wideoklipy. Gra 'ocenia' jak dobrze i czy zgodnie z oryginalną linią melodyczną śpiewasz - albo indywidualnie, albo w gronie przyjaciół.

W tym roku fani SingStar mogli zaśpiewać najnowsze hity podczas wakacyjnego cyklu imprez SingStar Tour w nadmorskich kurortach. A dla tych, którzy marzyli o prawdziwej karierze przygotowano wyjątkowy konkurs SingStar Polskie Hity zorganizowany we współpracy z TVP 2 oraz radiem ESKA.  Zwyciężczyni konkursu - 19 letnia Jowita Fudała - zaśpiewała na żywo przed kilkutysięczną publicznością Opery Leśnej podczas Sopot Hit Festiwalu i spełniła jedno ze swoich największych marzeń.

* Sprzedaż obejmuje wersje gier na PS2, PS3 oraz zestawy konsola z grą SingStar. Sprzedaż SCE Polska do sklepów.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)