Sting będzie aktorem głosowym w Where The Water Tastes Like Wine

Sting będzie aktorem głosowym w Where The Water Tastes Like Wine

Sting będzie aktorem głosowym w Where The Water Tastes Like Wine
Patryk Fijałkowski
11.01.2018 16:42

Towarzyszyć mu będzie choćby Dave Fennoy (Lee z The Walking Dead).

Obraz

Tytuł polega na wędrowaniu po Ameryce z czasów Wielkiej Depresji, poznawaniu jej unikalnego folkloru i kolekcjonowaniu opowieści. Trójwymiarowa mapa przeplatać będzie się z pięknie narysowanymi planszami 2D, podczas których przy blasku ogniska będziemy rozmawiać z innymi amerykańskimi włóczęgami.

W tego typu grze, skoncentrowanej na rozmowach, podczas których opowiadane są historie, kluczowi są odpowiedni aktorzy. Wygląda na to, że twórcy odrobili tutaj lekcje, ponieważ gawędziarski aspekt Where The Water Tastes Like Wine zasili grono utalentowanych artystów. Po pierwsze i najważniejsze z marketingowego punktu widzenia: w postać Wilka wcieli się sam Sting. Tak, ten Sting od The Police, "Shape of my Heart" czy "Fields of Gold". Próbka jego umiejętności aktorskich na poniższym zwiastunie prezentuje się doskonale:

Where The Water Tastes Like Wine - Characters Trailer Featuring Sting

Zresztą, wszyscy na materiale brzmią fantastycznie. W poszczególne postacie wcielili się chociażby Dave Fennoy (Lee z The Walking Dead), Melissa Hutchison (Clementine z The Walking Dead), Cissy Jones (Delilah z Firewatcha) czy Kimberly Brooks (Ashley Williams z Mass Effecta). Tym samym Where The Water Tastes Like Wine jeszcze bardziej zyskało na wartości. Jeśli wszystkie te klimatyczne historie opowiedzą tak dobre głosy, możemy doświadczyć czegoś naprawdę wyjątkowego. A kto jak kto, ale taka Cissy Jones ma już doświadczenie w graniu w tytule, który opiera się na głosach.

Where The Water Tastes Like Wine ma pojawić się na PC "na początku 2018". Biorąc pod uwagę, że już jest początek 2018, możemy być czujni. Może luty, może marzec? Nie mogę się doczekać.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)