Steven Seagal w World of Warships!

Steven Seagal w World of Warships!

Redakcja
02.11.2016 09:00, aktualizacja: 02.11.2016 17:36

Steven Seagal miał różne doświadczenia z okrętami w przeszłości, ale jedno jest pewne – nauczył się o nich paru rzeczy. Teraz wyrusza na morza World of Warships i każdy gracz może mieć go za swojego kapitana.

Ale Steven Seagal nie wsiądzie na byle łajbę z pierwszym lepszym szczurem lądowym… W wydarzeniu, które potrwa do 14 grudnia, musisz dowieść swoich umiejętności. Najpierw twoje konto w grze musi osiągnąć poziom 10-ty, a następnie trzeba wykonać specjalną misję: zdobyć 77.000 punktów doświadczenia. Można to osiągnąć w dowolnych bitwach: losowych, rankingowych, kooperacyjnych. Po przekroczeniu tego progu Steven Seagal zostanie dodany do Twojej listy kapitanów w World of Warships!

A teraz zamknij oczy i pomyśl, co możecie wspólnie osiągnąć… z jego dekadami doświadczenia w walce, z jego charakterystycznym głosem i aurą spokoju? Z nim na pokładzie będziesz potężny niczym kolejny bohater filmów akcji!

Steven Seagal jeszcze nie skończył z World of Warships… Możecie oczekiwać fantastycznej zawartości w niedalekiej przyszłości!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)