Steam rozkręca zimową wyprzedaż

Strona głównaSteam rozkręca zimową wyprzedaż
19.12.2014 13:34
Steam rozkręca zimową wyprzedaż
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Akcja potrwa do 2 stycznia, a nowe okazje będą pojawiać się co 12 godzin.

Zimowa wyprzedaż na Steamie to niezawodny sposób, by przypomnieć wszystkim zapracowanym i zabieganym, że choć zima jako taka, w tym roku wybrała raczej inne kraje, to za moment święta i okazja by nieco odpocząć. A że lubimy odpoczywać, grając...

Warto przykleić sobie na monitorze kartkę z pytaniem "Czy byłeś dziś na Steamie?", bo regularne odwiedzanie serwisu Valve powinno na dwa najbliższe tygodnie stać się częścią naszej codziennej rutyny. Co 12 godzin będą pojawiać się nowe promocje. Co 24 godziny zmieniać się będzie lista polecanych ofert, A dodatkowo sami możemy wpływać na obniżki, biorąc udział w głosowaniu (i zgarniając za to kolekcjonerskie karty).

Fantastyczne Monaco kupicie już za mniej niż 1 Euro. Broken Age przeceniono o 66%, State of Decay o 75%, a Euro Truck Simulator 2 o 85%. Aktualnie taniej nabędziecie też gry z serii Sid Meier's Civilization, wszystko związane ze Sniper Elite czy chociażby Dark Souls i Dark Souls 2.

Ale to rzecz jasna tylko drobny wycinek oferty. Wszystkie gry znajdziecie tu. Przebieranie w tak obszernym katalogu obniżek to czysta przyjemność.

Maciej Kowalik

326823666300508202
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)