Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Steam Remote Play Together opuszcza wersję beta

Strona głównaSteam Remote Play Together opuszcza wersję beta
21.11.2019 16:30
Steam Remote Play Together opuszcza wersję beta
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDSAImSu

Z tej okazji wyprzedaż na gry kooperacyjne.

bDSAImRN

Największą bolączką pierwszego Overcooked był brak lokalnej kooperacji, co naprawiła dwójka, ale nie zmienia to faktu, że Steam pełen jest gier kooperacyjnych, które dzięki nowej funkcjonalności platformy Valve dostaną drugie życie. Steam Remote Play Together wszedł w fazę bety na początku października. System działa na podobnej zasadzie do A Way Out, z tym że obsługuje nie dwóch, a czterech graczy. Wystarczy, że jedna osoba będzie miała grę i zaprosi do zabawy innych użytkowników z listy znajomych.

Steam Remote Play Together

Całość opiera się o streaming, więc podobnie, jak w przypadku GeForce Now, konieczne jest solidne łącze internetowe, a z tym nie zawsze jest tak różowo. Nie zmienia to jednak faktu, że usługa działa i da się w takiego Overcookeda czy Enter the Gungeon w spokoju pograć.

bDSAImRP

Z tego co pamiętam, to na początku ósmej generacji Sony w podobny sposób reklamowało funkcję Share Play, ale z perspektywy czasu widać, że nie przyjęła się ona zbyt dobrze i zdecydowana większość współczesnych gier nie wspiera tej opcji.

325345264334747612

Premiera nowej usługi to również świetna okazja do tego, co Valve robi najlepiej, czyli wyprzedaży. Przecenione są dwie wspomniane już gry, a także Spelunky czy wiele produkcji z serii Lego. Pełną listę znajdziecie tutaj.

Bartek Witoszka

bDSAImSL