Steam Machines trafią na salony/do salonów w listopadzie/październiku

Strona głównaSteam Machines trafią na salony/do salonów w listopadzie/październiku
05.06.2015 08:46
Steam Machines trafią na salony/do salonów w listopadzie/październiku
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Listopad to oficjalna data premiery "konsol" Valve. Jeśli nie możecie się doczekać, jest jednak możliwość zdobycia egzemplarza miesiąc wcześniej.

bEEDQmzV

Alienware i Syber zaczęli przyjmować zamówienia na swoje Steam Machines. Ci pierwsi oferują pudełka w przedziale cenowym od 450 do 750 dolarów, ci drudzy zaczynają od od 499$ i kończą na 1249$ (pozwalając jednak w przeciwieństwie do Alienware na ulepszanie sprzętu). Wszyscy zainteresowani dostaną swoje "peceto-konsole" (Steam Controllera oraz pudełeczko do przesyłu sygnału steam Link także) 10 listopada, lecz zamawiający przed premierą mogą spodziewać się pukającego do drzwi kuriera już 16 października. Oferta jest najprawdopodobniej ograniczona, choć nie wiemy jeszcze w jakim stopniu.

Wszystkie powyższe informacje dotyczą na razie Ameryki Północnej. Lada moment powinna jednak ruszyć także europejska część machiny Steam Machines. Na dniach dowiemy się również więcej o sprzętach pozostałych współpracujących z Valve producentów. Valve potwierdza przy okazji, że Steam Machines zamówimy także bezpośrednio ze Steama.

Jeśli nie jesteście przekonani do Steam Controllera, to wątpliwości może pomóc rozwiać zachwalające pada nagranie.

bEEDQmzX

[Źródło: Polygon]

Piotr Bajda

327278329374200633
bEEDQmAT