Startuje Puchar Polski w Heroes 3. Poznaliśmy szczegóły turnieju

Startuje Puchar Polski w Heroes 3. Poznaliśmy szczegóły turnieju

Puchar Polski w Heroes III
Puchar Polski w Heroes III
Źródło zdjęć: © CD-Action
02.06.2022 11:39

Rozpoczęła się kolejna impreza związana z kultową grą Heroes 3. CD-Action, będący współorganizatorem, prezentuje szczegóły turnieju. Wydarzenie jest rozłożone w czasie i podzielone na kilka etapów.

Wieloetapowe wydarzenie, jakim jest Puchar Polski w Heroes 3, właśnie wystartowało. Za aspekty organizacyjne turnieju odpowiada CD-Action oraz H3.GG. Twórcy inicjatywy opublikowali kluczowe informacje, dotyczące terminów, zasad oraz nagród, na jakie mogą liczyć najlepsi gracze. Aktualnie trwają zapisy do pierwszej fazy, a udział we wszystkich etapach jest darmowy.

Roadmapa Pucharu Polski w Heroes 3
Roadmapa Pucharu Polski w Heroes 3© CD-Action

Prolog, czyli pierwsza faza. 2 turnieje inauguracyjne

  • Turniej Jebus Cross (wdzięczna nazwa, jednak nie pochodzi z języka polskiego)

Limit uczestników wynosi 128, a najlepsza trójka może liczyć na nagrody - gadżety gamingowe, jak i same gry. Zapisy potrwają do 8 czerwca, a finał zaplanowany jest na sierpień 2022. Zwycięzca będzie miał zagwarantowane miejsce w fazie finałowej Pucharu Polski.

  • Turniej Blitz

Zapisy rozpoczną się 8 czerwca i potrwają do 15 czerwca. Obowiązuje ten sam limit uczestników, co w przypadku JC. Analogii jest więcej - najlepsza trójka graczy zdobędzie nagrody, a zwycięzca zdobywa miejsce w fazie finałowej. Strona www.h3.gg umożliwi nam zapisanie się na turnieje inauguracyjne.

Eliminacje

Te zaplanowane są na wrzesień 2022. Według wstępnych założeń mają potrwać do grudnia, jednak - jak informują organizatorzy - będzie to uzależnione od frekwencji.

Faza Finałowa

Rozpocznie się w styczniu 2023 i potrwa aż do maja. Wielki Finał będzie transmitowany z profesjonalnego studia e-sportowego. Warto śledzić oficjalne komunikaty, bowiem organizatorzy są w trakcie "ustalania kolejnych atrakcji" związanych z wydarzeniem.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)