Starfield w 2021 roku? Tak twierdzi źródło, z którego wyciekają obrazki z gry

Starfield w 2021 roku? Tak twierdzi źródło, z którego wyciekają obrazki z gry

Starfield w 2021 roku? Tak twierdzi źródło, z którego wyciekają obrazki z gry
Adam Bednarek
01.10.2020 12:11, aktualizacja: 12.06.2023 14:14

Ostatnio o Bethesdzie głośno było przede wszystkim w kontekście zakupów Microsoftu. Tymczasem studio pracuje nad ciągle tajemniczą grą Starfield. Niewykluczone, że jej premiera to kwestia najbliższych miesięcy.

Nowa gra Bethesdy wyznaczy ścieżki nowej generacji - zapowiadała Bethesda w 2018. Premiery next-genów coraz bliżej, ale o Starfield jak było cicho, tak nadal jest.

Starfield po prezentacji na E3 w 2018 roku nie doczekał się żadnych nowych materiałów. Przynajmniej oficjalnych. Jeden z anonimowych użytkowników reddita wrzuca screeny, które rzekomo pochodzą z tego kosmicznego RPG-a. Niewiele wprawdzie na nich widać, ale atmosfera kosmicznej samotności na pewno w nich jest.

To samo źródło twierdzi, że Starfield pojawi się w 2021 roku. Niezbyt to precyzyjna data, ale Bethesda wcześniej nawet takiej nie podała. To już więc coś.

Według wcześniej udostępnionych informacji Starfield powstaje od 2015 roku - sześć lat produkcji to całkiem sporo.

Oczywiście 2021 może być strzałem. Choć bardzo logicznym, wszak już wcześniej mówiono, że gra pojawi się na konsolach nowej generacji. Skoro nie na ich start, to prawdopodobieństwo premiery w nadchodzących 12 miesiącach jest przecież niewykluczone.

Czy w związku z ostatnią transakcją należy spodziewać się, że Starfield będzie tytułem na wyłączność Xbox Series X? Nie wiadomo. Szef marki Xbox, Phil Spencer zapowiedział, że firma z Redmond będzie rozważała indywidualnie, czy nadchodzące tytuły Bethesdy, id software, Arkane i innych byłych studiów spółki Zenimax, pojawią się na innych platformach niż Xbox/PC.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)