Star Wars: The Old Republic żyje i w grudniu dostanie nowy dodatek

Star Wars: The Old Republic żyje i w grudniu dostanie nowy dodatek

Star Wars: The Old Republic żyje i w grudniu dostanie nowy dodatek
marcindmjqtx
07.10.2014 09:11, aktualizacja: 05.01.2016 15:26

Gra zdecydowanie nie była takim hitem, na jaki parę lat temu liczyło Electronic Arts, ale to nie znaczy, że już nikt w nią nie gra.

W nowym dodatku, Shadows of Revan, maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony do 60. Pojawią się także nowe umiejętności i wyposażenie, a każdy gracz będzie mógł zobaczyć pięć nowych poziomów w ramach misji fabularnych. Oprócz tego zadebiutują dwa światy, oba tropikalne - Yavin 4 i Rishi. Gracze znajdą na nich nowe raidy (6, w tym 4 trudne), a także dwie misje Operations i w sumie dziesięciu bossów do pokonania. Dużą nowością będzie system Dyscypliny, który pozwoli jeszcze bardziej wpłynąć na styl walki każdego bohatera.

Rozszerzenie pojawi się 9 grudnia. Na tej stronie można je już zamówić w przedsprzedaży - kosztuje 20 dolarów. Kto się na to zdecyduje, może liczyć na dodatkowe bonusy - więcej, jeśli zamówienia dokona się przed 2 listopada, mniej, jeśli przed 1 grudnia. Oczywiście, gra już od jakiegoś czasu dostępna jest w dość skomplikowanym modelu free2play, więc podobnie będzie i z tym dodatkiem. Nie ma się jednak co łudzić - za zdecydowaną większość nowości trzeba będzie zapłacić.

[Źródło: SWTOR]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)