Star Wars: Squadrons ujawnione przez Microsoft. Prezentacja 15 czerwca

Star Wars: Squadrons ujawnione przez Microsoft. Prezentacja 15 czerwca

Star Wars: Squadrons ujawnione przez Microsoft. Prezentacja 15 czerwca
Arkadiusz Stando
12.06.2020 20:15, aktualizacja: 13.06.2020 14:27

Piloci poszukiwani.

Aktualizacja: Star Wars: Squadrons zostało oficjalnie potwierdzone na Facebooku przez EA Star Wars. Prezentacja gry odbędzie się w poniedziałek, 15 czerwca o godzinie 17:00 polskiego czasu.

Wygląda na to, że na stronie Microsoftu ujawniono kolejną grę z serii Star Wars. Czy to rebranding produkcji Project Maverick, która wyciekła kilka miesięcy temu? Niewykluczone.

Banner Star Wars: Squadrons pojawił się w bazie oficjalnej strony Xboksa. Wygląda na to, że mamy do czynienia z produkcją, której głównym motywem będzie walka statków kosmicznych. Przynajmniej tak sugeruje grafika, na której widzimy X-Fightery i TIE Fightery, oraz pilotów rebelii i imperium.

Tym samym, najprawdopodobniej Star Wars: Squadrons jest grą znaną wcześniej pod kryptonimem Project Maverick, nad którą pracuje Motive Studios, należące do Electronic Arts Montreal. Niewykluczone, że więcej dowiemy się już za kilka dni.

Electronic Arts zapowiedziało niedawno pokaz EA Play Live 2020 na noc z 18 na 19 czerwca. To niedługo, zatem pojawienie się dzisiaj Star Wars: Squadrons na stronie Xboxa, mogło być nieprzypadkowe. Wcześniej, grafikę ze Star Wars: Project Maverick znaleziono w bazie danych PS Store.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)