Star Wars Jedi: Fallen Order zostało zaprezentowane!

Star Wars Jedi: Fallen Order zostało zaprezentowane!13.04.2019 21:41
Star Wars Jedi: Fallen Order zostało zaprezentowane!
Krzysztof Kempski

Przerywamy odpoczynek weekendowy, żeby nadać specjalny komunikat.

A więc wreszcie jest. Po pierwszym trailerze IX epizodu "Gwiezdnych Wojen", poświęcony serii konwent przyniósł także długo oczekiwaną zapowiedź Jedi Fallen Order. Na początek parę świetnych wiadomości - nie będzie to gra-usługa, a EA pozwoliło Respawnowi nie wrzucać do niej mikrotransakcji i loot boksów. Nie będzie też multiplayera. Czyli pewnie czeka nas karnet sezonowy - ale to i tak świetna wiadomość.

Jak już wspomniałem, Jedi Fallen Order będzie grą singlową i zgodnie z przypuszczeniami opowie historię młodego Padawana, który przeżył rozkaz 66. Dyrektywa wydana przez kanclerza Palpatine'a (tak, tego którego śmiech słyszeć mogliśmy w trailerze IX epizodu) doprowadziła w praktyce do brutalnej likwidacji zakonu Jedi. W grze będziemy więc próbowali przeżyć w niegościnnym, opanowanym przez zło świecie. Będą miecze świetlne, oddziały imperium, myśliwce i Coruscant.

Star Wars Jedi: Fallen Order — Official Reveal Trailer

Istotnym elementem gry będą walki w stylu Jedi - typowa gwiezdnowojenna klasyka. Póki co trudno stwierdzić, czy rzeczywiście będzie to (zgodnie z podejrzeniami przedpremierowymi) klon Dark Souls, acz wiadomo, że przeciwnicy będą mieć swoje słabe i mocne strony, które gracz będzie odkrywać. Premiera gry już 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Jest też polski podtytuł  - od teraz grę nazywać możemy Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)