Star Wars: First Assault nie będzie miłe dla uszu

Star Wars: First Assault nie będzie miłe dla uszu
marcindmjqtx

14.03.2013 09:38, aktual.: 05.01.2016 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli kiedyś trafi do sprzedaży, rzecz jasna. Jesteście gotowi na kakofonię strzałów z blasterów? To one grają pierwsze skrzypce w filmiku, pokazującym rozgrywkę.

Kotaku ponownie dostarcza porcję informacji o wciąż niezapowiedzianej grze, której los jest obecnie niepewny. Na stronach serwisu (wklejanie filmiku zostało wyłączone) możemy obejrzeć dwa materiały wideo, które miały złożyć się na pierwszy zwiastun gry.

Jeden z nich pokazuje fragmenty rozgrywki i nie szczędzi odgłosu blasterów. Gra wygląda ładnie (wideo pokazuje wczesną wersję), zwłaszcza jak na pozycję z cyfrowej dystrybucji, ale chyba lepiej zapomnieć o epickich bitwach i pogodzić się z myślą, że będzie chaotyczną strzelaniną. Wcześniejsze informacje mówiły o tym, że w First Assasult nie wcielimy się w Jedi/Sitha, ani nie polatamy X-Wingiem/Tie-Fighterem. Takie rzeczy miałyby pojawić się dopiero w Battlefront 3, do którego wstępem ma być First Assault.

Niestety, nie wiadomo, czy któraś z tych gier kiedykolwiek się ukaże. Wyciek materiałów ma wywrzeć presję na Disneya, by firma zdecydowała się na dokończenie i wydanie First Assault. Trzymam kciuki, by tak się stało.

źródło: Kotaku

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)