Star Wars: Battlefront zerwie z podziałem na klasy

Star Wars: Battlefront zerwie z podziałem na klasy

Star Wars: Battlefront zerwie z podziałem na klasy
marcindmjqtx
11.05.2015 10:17, aktualizacja: 05.01.2016 15:05

Zamiast tego wyposażymy naszego szturmowca tak, jak nam się spodoba.

Niklas Fagraeus, jeden z głównych projektantów Star Wars: Battlefront, udzielił wywiadu, w którym zdradził nowe, interesujące szczegóły na temat gry. Co mianowicie? Ano że nie będzie klas - typowych i dla poprzednich części, i dla gatunku jako takiego. Zamiast tego gracz przed bitwą wyposaży żołnierza, w co mu się tylko podoba, tworząc swoją "klasę" samodzielnie.

Elementy ekwipunku odblokujemy natomiast wraz ze wzrostem punktów doświadczenia. W grze pojawi się również system partnerski, który pozwoli dzielić się swoim sprzętem z Partnerem, z którym zawiąże się współpracę. W ten sposób początkujący będzie mógł mieć dostęp do broni odblokowanych na wysokim poziomie albo dwójka znajomych będzie mogła wykupować inne rzeczy, aby potem się nimi podzielić i stworzyć jeden potężny arsenał. Ów system umożliwi również odradzanie się w tym samym miejscu co kolega i śledzenie wspólnika na mapie. Zastąpi on łączenie się w drużyny znane z serii Battlefield.

Jak Wam to brzmi? Jak powiew świeżości czy może kolejny przykład subtelnego kastrowania tytułu? Wolelibyście mieć czarno na białym, że tutaj wybiera się snajpera, a tam szeregowca?

[źródło: VG247]

Patryk Fijałkowski

327141142666176791
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)