Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Star Renegades - pastelowy kosmos w wersji hard

Strona głównaStar Renegades - pastelowy kosmos w wersji hard
11.03.2019 11:39
Star Renegades - pastelowy kosmos w wersji hard
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDRXgdkm

Taktycznym rogue-lite RPG zainteresował się wydawca Sable.

bDRXgdjF

Star Renegades została zapowiedziana jakiś czas temu, ale tytuł zasługuje na oddzielny wpis. Nie tylko dlatego, że jest piękny (pikselowi esteci zapewne chętnie zawieszą na nim oko), ale też dlatego, że w końcu wiadomo coś więcej na jego temat. Podczas najbliższych targów PAX dostępne będzie demo tytułu.

Nad Star Renegades pracuje studio Massive Damage Inc., które w 2016 roku dało nam Halcyon 6: Starbase Commander. Był to taktyczny RPG osadzony w klimatach science-fiction, który został obsypany wieloma branżowymi nagrodami.

Star Renegades - Teaser Trailer (PC)

Niestety, długo przyjdzie nam czekać na tę pastelową grę - możemy się jej spodziewać dopiero na początku 2020 roku. Początkowo tytuł miał ukazać się wcześniej, ale niedawno Massive Damage uzyskało wsparcie w postaci wydawcy Raw Fury i postanowiło nieco wydłużyć proces produkcji.

bDRXgdjH

Tytuł pojawi się w polskiej wersji językowej.

325391848070199260

Jakoś tak jest, że lubimy niezależnych awanturników, którzy buntują się przeciwko systemowi. Anarchistów, niepoprawnych idealistów, rebeliantów. Pewnie dlatego tak się wybijała "mroczna" strona MMO Star Wars: The Old Republic, w której życie w Imperium ukazane zostało z punktu widzenia zwykłego obywatela. I wcale nie było to takie złe życie...

W Star Renegades stajemy przeciwko Imperium (ale innemu, to nie jest uniwersum na licencji Star Warsów). Ciekawym rozwiązaniem jest rozwój wrogów skorelowany ze wzrostem siły naszej drużyny. Śmierć bohaterów jest ostateczna, ale w jakiś sposób ich doświadczenie ma przejść na następców (zakładam że nie chodzi tylko o ekwipunek). Taktyczna walka odbywać się będzie w trybie turowym, zaś kampania ma być proceduralnie generowana.

325391848070395868

Aspekt RPG sprowadza się do drzewek umiejętności, rozbudowanego ekwipunku, eksploracji otwartego świata, a przede wszystkim: budowania relacji między postaciami, co widać na załączonym wyżej obrazku - widzimy na nim rozkwit uczuć trójokiej żaby i odpowiednika Jima Reynolda.

325391848070526940
bDRXgdkD