Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Star Ocean The Last Hope ponownie - nie ma dobrych wieści

Strona głównaStar Ocean The Last Hope ponownie - nie ma dobrych wieści
10.01.2009 11:04
Star Ocean The Last Hope ponownie - nie ma dobrych wieści
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDRWMKJO

Nie ma dobrych wieści, dla czekających na gry Square Enix posiadaczy PS3. IGN przeprowadził wywiad z japońskim deweloperem na podstawie pytań przesłanych przez czytelników i już na początku sprawa staje się jasna:

bDRWMKJh

Obecnie na ma planów co do wersji na Playstation 3. Szkoda. Nawet jeśli gra nie będzie świetna to i tak przydałoby się japońską pustkę sukcesywnie na tej konsoli zapełniać. Tym bardziej, że początkowo mówiło się tylko o czasowej ekskluzywności 360. Warto przytoczyć jeszcze dwie odpowiedzi, które zresztą nie najlepiej wróżą co do finalnego produktu:

Silnik używany w Star Ocean The Last Hope jest oryginalnym silnikiem stworzonym przez tri-Ace. Ten sam zresztą był użyty w Infinite Undiscovery. Cóż, jeśli wierzyć Emielowi i recenzentom, to im dalej od ostatnich dokonań SE tym lepiej. Star Ocean się w te rejony niebezpiecznie zbliża. Jest jeszcze jedna sprawa. Na pytanie o obecnośc japońskich głosów w wersjach poza KKW:

Niestety, takiej opcji nie będzie.To też ogromna szkoda. Gra mieści się na trzech DVD i nie wejdą na nie dwie ścieżki? Trudno. Jeśli chcecie poznać odpowiedzi jeszcze na kilka bardziej specjalistycznych pytań związanych m.in. z systemem, to zapraszam na IGN

bDRWMKJj

Jakub Tepper

326965458807248938
bDRWMKKf