Star Citizen, niezależne Icey, zremasterowane Halo Wars, a także premiery stycznia i podsumowania roku [PolyTube]

Star Citizen, niezależne Icey, zremasterowane Halo Wars, a także premiery stycznia i podsumowania roku [PolyTube]

Star Citizen, niezależne Icey, zremasterowane Halo Wars, a także premiery stycznia i podsumowania roku [PolyTube]
Paweł Olszewski
07.01.2017 12:00

W tym tygodniu trochę zestawień i podsumowań. A także tradycyjnie gier indie i tych wysokobudżetowych.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

Quantum Of Infinity wziął na ruszt Star Citizena. A dokładnie jego moduł FPS, który, podobnie jak reszta gry, jest w powijakach. Ale co się dziwić, w końcu dopiero co zmieniono jej silnik graficzny.

Star Citizen - Patch 2.6 - Wielkie marzenia?

Z wysokobudżetowego kosmosu przenosimy się do świata gier niezależnych. A dokładniej rzecz biorąc do gry Icey, którą sprawdza Nitek.

ICEY - gra w grze z grą o grze - FEST // INDIE gameplay pl

Na kanale Wielkie mi Halo znajdziecie natomiast gameplay z Halo Wars: Definitive Edition na PC. W sam raz przed nadchodzącym sequelem.

Halo Wars: Definitive Edition na PC // Gameplay PL

Pan KuBaka rok zaczyna podsumowaniem poprzedniego. Obejrzyjcie jego TOP 10. A tutaj znajdziecie nasze redakcyjne TOP 30.

Moje i Wasze Top 10 Gier + Podsumowanie 2016

Won't Be Fixed ma natomiast dla was przegląd styczniowych premier. Tak, poza Resident Evill VII jeszcze coś podobno ma w tym miesiącu ma wyjść.

Premiery gier - Styczeń 2017 - W co warto zagrać w Styczniu?

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)