Środowa niespodzianka - No More Heroes na PS3 i 360!

Środowa niespodzianka - No More Heroes na PS3 i 360!

Środowa niespodzianka - No More Heroes na PS3 i 360!
marcindmjqtx
18.11.2009 11:53, aktualizacja: 14.01.2016 15:02

I właśnie takie wiadomości lubię najbardziej. Niespodziewane, bez wcześniejszych plotek, ale kopiące prosto w twarz - No More Heroes na PS3 i 360! Są już pierwsze skany z Famitsu i pierwsze informacje.

Nowa gra będzie nosić tytuł No More Heroes: Eiyuutachi no Rakuen (raj bohaterów) i będzie odnowioną pierwszą częścią. Twórcy już jednak mówią, że możemy spodziewać się nowości, w tym na pewno znacznie polepszonej oprawy. Szczególnie ciekawie brzmi Very Sweet Mode, w którym gra teoretycznie toczyć się zwykłym torem, ale występujące w grze panie będą skąpo ubrane - szaleństwo! Dostęp do niego będzie jednak dopiero po spełnieniu ustalonych warunków.

Gra ukończona jest już w 90% (jak oni to utrzymali w tajemnicy?) i ukaże się 25 lutego przyszłego roku w Japonii, równolegle na obie platformy. Konstrukcja gry pozostanie pewnikiem ta sama, także tryb wieloosobowy w chwili obecnej nie jest przewidziany. Co zaskakujące jednak, to tak łatwe wyparcie się własnych słów przez Goichi Sudę, który mówił przecież, że No More Heroes mogło być tak fajne tylko przy użyciu Wiilota. Trudno, wybaczam mu. Jedna z najbardziej stylowych gier tej generacji w końcu trafi do szerszej rzeszy graczy w godnej swojej klasy oprawie. Wspaniale!

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)