Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Square Enix zapowiedziało trzecie rozszerzenie do Shadow of the Tomb Raider

Strona głównaSquare Enix zapowiedziało trzecie rozszerzenie do Shadow of the Tomb Raider
16.01.2019 16:32
Square Enix zapowiedziało trzecie rozszerzenie do Shadow of the Tomb Raider
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDHSOxIm

Tym razem "grobowiec" wydaje się znajomy...

bDHSOxHF

Kolejne DLC do Shadow of the Tomb Raider na horyzoncie. Kolejny grobowiec z listy... nie jest w sumie grobowcem w klasycznym tego słowa znaczeniu. Po wizycie w wypełnionej lawą kuźni oraz oraz pełnego anomalii pogodowych drugiego rozszerzenia, tym razem przyszedł czas na odwiedzenie rezydencji Croftów. Nie będzie to jednak pełne życia miejsce znane z retrospekcji, a lokacja równie mroczna, co cała podstawka.

Twórcy nie zdradzili jeszcze zbyt wielu szczegółów, nie wiadomo więc czy i tym razem czeka nas tryb kooperacji - chociaż nie spodziewałbym się tu wielkiej niespodzianki. Na te informacje nie powinniśmy jednak zbyt długo czekać, bo trzeci dodatek zadebiutuje już 22 stycznia. W samą porę, by zdążyć nadrobić drugi z grobowców, do którego podszedłem już z dużo mniejszym entuzjazmem niż do kuźni - która była dodatkiem nastawionym raczej na bicie rekordów punktowych, niż spokojne zwiedzanie i poznawanie historii.

The Nightmare (jak zatytułowano trzeci dodatek) zapowiada się jednak bardzo ciekawie - zwłaszcza, że twórcy obiecują nieznaną do tej pory twarz rezydencji Croftów. Rozszerzenie będzie oczywiście dostępne w ramach karnetu, który zaoferuje łącznie siedem nowych miejscówek do zwiedzenia.

bDHSOxHH

Krzysztof Kempski

bDHSOxID