Square Enix rejestruje znak towarowy "Shinra"

Square Enix rejestruje znak towarowy "Shinra"20.02.2014 17:33
Square Enix rejestruje znak towarowy "Shinra"
marcindmjqtx

Dla przypomnienia - Shinra, a raczej Shinra Electric Power Company, to firma, która miała kluczowe znaczenie w fabule Final Fantasy VII, a także spin-offa Crisis Core.

Taka wiadomość to młyn na wodę każdego, kto wierzy w odświeżoną wersję jednej z najważniejszych gier z gatunku jRPG, czyli Final Fantasy VII. I choć nie znamy żadnych szczegółów - wiemy tylko, że nazwa została zarejestrowana do użytku związanego z grami, to w mojej głowie rodzą się spekulacje. Pierwszą jest bez wątpienia kolejny spin-off związany z FFVII, gdzie Shinra byłaby podtytułem, a fabuła jeszcze mocniej niż dotychczas przedstawiała historię firmy. Firmy, która choć z nazwy była jedynie przedsiębiorstwem dostarczającym energię, to w rzeczywistości za sprawą swojego monopolu na energię Mako, kontrolowała wszystkich. W dodatku posiadała militarne oddziały SOLDIER, które najpiew biły, a dopiero później pytały w czym jest problem.

Gdzieś na szarym końcu pojawia się myśl o odświeżonej wersji oryginalnego Final Fantasy VII. Tylko po co w tym celu rejestrować nazwę Shinra?

[źródło: CVG]

Paweł Winiarski

327109321354078487
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)