Square Enix potwierdza zwolnienia w IO Interactive. Los Hitmana wciąż nieznany

Square Enix potwierdza zwolnienia w IO Interactive. Los Hitmana wciąż nieznany01.11.2010 15:58
marcindmjqtx

Plotka zapoczątkowana przez jednego z szefów konkurencyjnego studia okazała się prawdą. Square Enix potwierdziło, że w IO Interactive doszło do redukcji personelu. Co z nowym Hitmanem?

Ewentualnego skasowania projektu wydawca nie skomentował. Jeśli mocno ściskacie kciuki za nowe przygody łysego zabójcy, to są jednak pewne przesłanki, by sądzić, że prace wciąż trwają, choć należy podchodzić do nich z dystansem.

Mowa o blogerze, którego znajomy mieszka obecnie w Danii i rzekomo wie, co w trawie piszczy. Hitman 5 miałby być nowym otwarciem serii, tworzonym równolegle z kolejnym filmem. Misje mają mieć dwojaki charakter - niektóre będą otwarte, inne będą bardziej liniowe, skupiające się mocniej na strzelaniu. Co ciekawe, ponoć będziemy mogli wcielić się nie tylko w Agenta 47 - plotki mówią o postaci kobiety-zabójcy. I tak - głosu 47 ponownie ma użyczyć David Bateson.

Powyższe informacje są bardzo ogólne i nie mówią nam za wiele o grze. Źródło również dalekie jest od wiarygodnego, ale być może już w grudniu usłyszymy bardziej oficjalne zapowiedzi. Ponoć właśnie wtedy Hitman ma zostać oficjalnie zapowiedziany.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)