Sprzedało się milion State of Decay, pierwszy dodatek lada chwila

Najpierw posiadacze Xboksów, teraz pecetów - wszyscy doceniają State of Decay.

Sprzedało się milion State of Decay, pierwszy dodatek lada chwila
marcindmjqtx

08.10.2013 | aktual.: 05.01.2016 15:58

State of Decay to symulator przetrwania w czasach apokalipsy zombie, który może być brzydki i pełen błędów, ale podbija serca graczy. Nasze też, przeczytajcie, co sądzi o nim Maciek.

Gra  ukazała się na Xboksa 360 i szybko kupiło ją ponad pół miliona graczy. Na Steamie pojawiła się wersja PC, na razie wymagająca pada do konsoli, ale i tak wspólnie udało im się przebić milion kopii. Nieźle jak na grę znikąd.

W związku z tym zapowiedziano pierwszy dodatek - Breakdown, który już podobno przechodzi certyfikację, zostały ewentualne poprawki błędów i balans. Proces ma zakończyć się pod koniec tygodnia. Więc pewnie przed końcem października można spodziewać się nowych wyzwań do State of Decay.

Breakdown ma przynieść zwiększony poziom  trudności: gracz będzie z czasem dostawał większe obrażenia od zombie, będzie się męczył i  spotykał więcej szybkich zombie i specjalnych typów Będzie za to ciut więcej zasobów, za to mogą się zacząć stopniowo wyczerpywać w miarę wzrastania poziomu trudności. Zmniejszy się tez liczba samochodów - staną się rzadkim i cennym znaleziskiem.

Paweł Kamiński

[Undead labs (1), (2) (3) via Gameinformer]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.