Sprzedali dzieci, bo nie mieli za co grać

Pewna chińska rodzina wpadła na niecodzienny i dość kontrowersyjny pomysł. Nie mieli czym zapłacić za granie w kafejce internetowej - sprzedali więc swoje dzieci.

marcindmjqtx

28.07.2011 | aktual.: 06.01.2016 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O to przynajmniej została oskarżona para 21-latków - Li Lin i Li Juan. Silnie uzależnieni od grania spłukali się tak mocno, że nie byli w stanie zapłacić za granie w kafejce internetowej. Postanowili więc sprzedać swoje dzieci.

Za 500 dolarów sprzedali więc swoją córkę, później pierworodnego syna - tyle tylko, że już za 5 tysięcy. Za tę samą kwotę dopuścili się sprzedaży trzeciego dziecka, tyle tylko, że jego pozbyli się od razu po urodzeniu. Sprawa pewnie nie wyszłaby na jaw, gdyby nie babcia dzieci.

Wiecie jakie było ich tłumaczenie? Myśleli, że nie łamią prawa. Jestem świeżo upieczonym ojcem i naprawdę bardzo ciężko zrozumieć mi w ogóle takie zachowanie - bo o akceptacji nie może być w ogóle mowy.

[via onet.pl] Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościchinydzieci
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.