Spragnieni Bloodborne mogą skusić się na nowe nagranie z rozgrywki

Spragnieni Bloodborne mogą skusić się na nowe nagranie z rozgrywki

Spragnieni Bloodborne mogą skusić się na nowe nagranie z rozgrywki
marcindmjqtx
31.01.2015 18:45, aktualizacja: 05.01.2016 15:17

Ostrzeżenie: jakość pozostawia sporo do życzenia. Ale za to są wielkie, płonące psy oraz pułapki. I nowe szczegóły od twórców.

Wczoraj podczas imprezy Taipei Game Show twórcy Bloodborne pokazali nowy gameplay z gry. Niestety, najpełniejszy materiał, jaki aktualnie jest dostępny w sieci, został nagrany podczas pokazu na żywo:

Co na nim zobaczymy? Wycieczkę przez Chalice Dungeons, losowo generowany loch, w którym śmiałkowie zmierzą się nie tylko z wielkim, płonącym psem znanym pod nazwą Ancient Watch Dog, ale i licznymi pułapkami. Z gameplayu, jak zwykle, wylewa się klimat serii Souls, oferując jednocześnie wystarczająco dużo świeżości, by uniknąć poczucia odgrzanego kotleta.

Dowiedzieliśmy się także, że gra nie zostanie ocenzurowana w żadnym kraju, dostępne będzie ulepszanie broni, a pojedyczne przejście tytułu zajmie "całkiem długo" - dłużej niż przejście Demon's Souls. Dobrze wiedzieć, aczkolwiek zawsze wydawało mi się, że długość ostatnich gier From Software to kwestia bardzo, bardzo subiektywna. Każdy w końcu umiera po swojemu.

[źródło: 1, 2]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)