Sporo Playerunknown's Battlegrounds, przegląd premier kwietnia i... Simsy 4 [PolyTube]

Sporo Playerunknown's Battlegrounds, przegląd premier kwietnia i... Simsy 4 [PolyTube]

Sporo Playerunknown's Battlegrounds, przegląd premier kwietnia i... Simsy 4 [PolyTube]
Paweł Olszewski
01.04.2017 07:59

Tak tak, Simsy 4 żyją i mają się dobrze, cały czas dostają też nową zawartość.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Kojarzycie Playerunknown's Battlegrounds? Gra wzięła szturmem Steama, chociaż jest dopiero we Wczesnym Dostępie. Nitek grał jeszcze w zamkniętą betę tej gry, teraz gra dalej. Możecie więc obejrzeć zarówno półgodzinny gameplay, żeby zobaczyć o co w tym całym Battle Royale chodzi, a także poradnik. Na wypadek, gdybyście sami chcieli spróbować.

Playerunknow's Batlegrounds - krwawe żniwa // INDIE gameplay pl

Playerunknown's Battlegrounds - Poradnik Royale // INDIE gameplay pl

Mamy już nowy miesiąc, warto więc spojrzeć, jakie pojawią się nowe gry. Na przykład na materiale Won't Be Fixed.

Premiery gier - Kwiecień 2017 - W co warto zagrać w Kwietniu?

The Sims 4. The Sims 4 Wieczór na kręgielni. Że Simy na Polygamii? Czasem warto na nie spojrzeć, bo te cieszą się nieustanną popularnością, a młodziutki KrisGames wykręca na nich liczby wyświetleń, o jakich wielu początkujących youtuberów może pomarzyć.

First Look | The Sims 4 Wieczór na kręgielni (Akcesoria) | Na szczero!

Xaorus rozpoczął natomiast let's play z Unravel. Nie najnowsza gra, dostępna też już na przykład w abonamentowych usługach EA. A nuż was zachęci do zagrania.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)