Spójrzmy na Dying Light z nieco innej strony

Spójrzmy na Dying Light z nieco innej strony

Spójrzmy na Dying Light z nieco innej strony
marcindmjqtx
17.12.2013 16:48, aktualizacja: 05.01.2016 15:50

Ponad 9 minut materiału z gry pokazuje jak nie rzucać się na hordę zarażonych, jak nie obcinać im członków i jak nie palić ich zgniłych ciał. No dobra, ostatnie dwie rzeczy się załapały, ale brak pierwszej to i tak sukces.

Cieszy mnie, że Techland w końcu wypuścił filmik, na którym gra nie wygląda jak skóra zdjęta z Dead Island. Tam nie dałoby się aż tak skutecznie omijać zombiaków i sprytnie sobie z nimi radzić. W połowie filmiku zaczyna się też ściemniać, a wiadomo że w tej grze nie jest to bez znaczenia.

Jakiś czas temu pytałem Techland o cykl dnia i nocy. Okazało się, że pory dnia nie zawsze będą trwały tyle samo - gdy gra wyśle nas na misję może przyśpieszyć zachód słońca. Dying Light będzie też zachęcać nas do nocnej aktywności lepszymi nagrodami za poboczne questy rozgrywające się po zachodzie słońca.

Jeśli produkcja Techlandu naprawdę Was ciekawi, to możecie posłuchać także ostatniego odcinka Forumogadki, w którym gościem był Tymon Smektała - już nie filar CD Action, a producent właśnie Dying Light.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)