Spodziewajmy się Rock Band na PS4 i XOne

Spodziewajmy się Rock Band na PS4 i XOne

Spodziewajmy się Rock Band na PS4 i XOne
marcindmjqtx
12.04.2014 13:33, aktualizacja: 05.01.2016 15:39

Harmonix zamierza przywrócić serię Rock Band podczas tej generacji konsol. Studio nie zdradza konkretnych planów, ale chyba możemy być pewni, że Rock Band 3 nie pozostanie ostatnią częścią cyklu.

Jakiś czas temu gry muzyczne, na czele z Guitar Hero, cieszyły się dużą popularnością i sprzedawały się w milionach egzemplarzy. Dzisiaj straciły już swoją sławę i nie słyszymy o nich zbyt często. Seria Guitar Hero została zawieszona przez Activision trzy lata temu, a ostatnia pełnoprawna część Rock Band pojawiła się w 2010 roku.

Wszyscy ci, którzy niegdyś wywijali na wirtualnych gitarach być może znów będą mieć szansę zmierzenia się ze Slashem, Jimim Hendrixem i innymi gitarowymi bogami. Alex Rigopulos, szef studia Harmonix, zdradził wczoraj na PAX East, że jego studio poważnie myśli nad przywróceniem Rock Band na konsole nowej generacji. Jednak ewentualny Rock Band 4 może pojawić się zarówno za rok, jak i za 3 lub więcej lat, gdyż na temat daty premiery Rigopulos wspomniał jedynie „kiedyś podczas tej generacji konsol”.

Obecnie Harmonix zajmuje się produkcją paru innych tytułów, więc najpewniej Rock Band 4 istnieje tylko w głowach pracowników studia. Rigopulos zapewnia jednak, że RB jest bardzo bliskie Harmonix, więc możemy chyba mieć nadzieję na urzeczywistnienie planów przywrócenia serii do życia.

Źródło: [Gamespot]

Radosław Suduł

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)