Splinter Cell: Conviction z trybem kooperacji!

Splinter Cell: Conviction z trybem kooperacji!
marcindmjqtx

09.12.2009 19:32, aktual.: 11.01.2016 17:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie pojawiły się informacje, że Splinter Cell: Conviction będzie zawierał około sześciogodzinny prolog do głównej historii będący pewnego rodzaju trybem kooperacji.

Gracze wcielą się w role Daniela Sloane-Suareza (kryptonim Archer) oraz Mikhaila Loskova (kryptonim Kestrel), którzy na początku nie będą sobie ufać ani lubić, ale z czasem zbudują pewnego rodzaju więź.

Ich historia zacznie się na dwa miesiące przed kampanią dla pojedynczego gracza i nakreśli jak pociski EMP zostały wykradzione rosyjskiemu wywiadowi i sprzedane rosyjskiego mafii. Stąd też kampania zaczyna się w Sankt Petersburgu.

Tryb kooperacji ma kłaść duży nacisk na komunikację, taktykę i wspieranie siebie nawzajem. Dla mnie to genialny pomysł, by pokazać, że da się zrobić tryb kooperacji nawet w grach silnie stawiających na jednostkowe doznania. Co prawda na Conviction troszkę długo sobie czekamy, ale widać, że będzie warto.

Przy okazji wspomniano o trybie wyzwań (challenge modes), który w grze pojawi się pod nazwą Third Echelon Missionsi będzie rozgrywany na 6 mapach. 4 z nich pochodzą z trybu kooperacji, a dwie będą całkowicie nowe. Cztery znane tryby to:

  • Hunter - wyczyść mapę z przeciwników
  • Infiltration - wyczyść mapę z przeciwników, ale bez bycia wykrytym
  • Last Stand - ochraniaj głowicę EMP od fal przeciwników
  • Face Off - dwóch graczy walczy przeciwko sobie, w trybie tym mogą dodatkowo pojawiać się komputerowi przeciwnicy

Kurcze mam wrażenie, że punkt trzeci brzmi jak horda z Gears of War2. Mam nadzieję, że w tych trybach będzie duży nacisk na taktykę, a nie będzie to taka prosta strzelanina, tylko kombinowanie i gadżety. W końcu o to chodzi w Splinter Cell.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)