Splinter Cell: Conviction i Red Steel 2 wymagają dopieszczenia

Splinter Cell: Conviction i Red Steel 2 wymagają dopieszczenia28.07.2009 16:35
Splinter Cell: Conviction i Red Steel 2 wymagają dopieszczenia
marcindmjqtx

Jeszcze wczoraj Maciu pisał, że Ubisoft zanotował poważne straty finansowe i stąd opóźnienia premier Splinter Cell: Conviction oraz Red Steel 2. Dziś pojawiła się jednak nowa wersja, i na zwołanej naprędce konferencji z prasą i inwestorami, szef firmy, Yves Guillemot tłumaczył, że oba tytuły potrzebują więcej czasu by nabrać odpowiedniej jakości.

Zmiany dotyczące Red Steel 2 i Splinter Cell: Conviction to jedynie kwestia dopieszczenia. Zespoły pracujące nad tymi grami powiedziały, że w tak krótkim czasie nie zdążą wykonać wszystkich map i gier jako całości w odpowiednio wysokiej jakości, dlatego też poprosiły o nieco więcej czasu, by dostarczyć lepszych produktów. Gdy mówimy o jakości tych gier, chodzi nam o to, by oba tytuły robiły takie wrażenie jak to, co pokazaliśmy podczas E3, by taką jakość miały obie gry w całości, a nie tylko we fragmentach. Guillemot przyznał także, że wydanie obu gier poza okresem świątecznym może obniżyć sprzedaż o około milion egzemplarzy. Uważa jednak, że jeśli oba tytuły będą odpowiednio wysokiej jakości, to nadrobią to, dzięki sprzedaży i nie słabnącemu zainteresowaniu graczy w dłuższym okresie.

Wszystko pięknie i naprawdę chciałbym aby nowy Splinter Cell prezentował się tak jak na pierwszych pokazach (a prezentuje się wspaniale) przez całą grę. Nagle jednak wychodzi na to, że nie będzie w co grać w święta, a na pierwszy kwartał 2010 nastąpi wysyp hitów. Pamiętajcie, że wtedy to ukazać się mają też najbardziej oczekiwane gry od Take-Two.

[via CVG]

327083652985280554
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)