Splatterhouse dopiero za rok

Chyba Namco Bandai niespecjalnie się stara z promocją Splatterhouse, bo wydaje się, że niewielu z Was na ten tytuł zwróciło uwagę. Szkoda, mnie ta nieziemska jatka bardzo podnieciła, ale niestety problemy z dewelopingiem spowodowały, że tytuł ten nie ukaże się, jak pierwotnie planowano, w tym roku. Bandai Namco w odpowiedzi na pytanie o brak gry na E3 odpowiedziało w następujący sposób:

Obrazek

Namco Bandai Games America Inc. ciężko pracuje nad Splatterhouse. Tworzenie idzie pełną parą i jesteśmy zdecydowani dostarczyć grę na PS3 i 360 w 2010. To da nam czas na dopracowanie i wrzucenie wszystkiego tego, co pozwoli stworzyć znakomitą grę godną klasycznej marki. Jakby to ojciec dyrektor powiedział, gry złe są zawsze, a opóźnione tylko kilka miesięcy, więc niech im będzie. Zaczekamy. Mam tylko nadzieję, że twórcy zdają sobie sprawę, że za rok ich tytył będzie musiał wyglądać znacznie lepiej.

Obrazek
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ