Spider-Man, Spiiideeer-Man... na PS4. Od Insomniac Games!

Spider-Man, Spiiideeer-Man... na PS4. Od Insomniac Games!

Spider-Man, Spiiideeer-Man... na PS4. Od Insomniac Games!
Patryk Fijałkowski
14.06.2016 06:06

Człowiek Pająk w końcu doczeka się swojego Arkham Asylum? Na to wygląda. Najwyższa pora!

Podczas konferencji Sony potwierdziła się jedna z najlepszych plotek, które pojawiły się przed targami - powstaje nowy Spider-Man od doświadczonego, szanowanego studia. Nie jest to jednak Sucker Punch od inFamous, a Insomniac Games - autorzy gier z serii Ratchet & Clank czy Sunset Overdrive. Też dobrze, prawda? A kiedy zobaczycie zwiastun, upewnicie się, że zdecydowanie trzy razy tak:

Marvel's Spider-Man - E3 2016 Trailer | PS4

Owszem, grafika może nie rozwala mózgu, a kostium Parkera niektórym może wydać się zbyt niestandardowy, ale reszta prezentuje się znakomicie, prawda? Fragment ze skakaniem po stołach czy bujanie się na wieżowcach... Jako fan Spider-Mana ślinię się na myśl o tej grze. Najwyższa pora by Człowiek Pająk również dostał dzieło na poziomie Arkham Asylum.

Bryan Intihar z Insomniac Games we wpisie na blogu PlayStation zdradza, że ich gra nie będzie adaptacją nadchodzącego filmu. Zamiast tego studio opowie historię nieco już dojrzalszego Petera Parkera, który stara się godzić swoje chaotyczne życie prywatne z równie chaotycznym życiem superbohatera. Osobiście cieszy mnie ta informacja - widać studio jest pewne siebie i nie potrzebuje specjalnie mocno podpinać się pod szał kinowych hitów Marvela. Zapowiada się też, że fabuła będzie całkiem wyjątkowa w kontekście tego, do czego przyzwyczaiła nas kreskówka czy poprzednie filmy.

Obraz

Niestety, Spider-Man powstaje jako tytuł na wyłączność PlayStation 4, więc fani Petera Parkera, którzy posiadają tylko Xboksa One czy PC, będą musieli obejść się smakiem. Nie powinno to specjalnie dziwić, biorąc pod uwagę, że Sony ma prawa do postaci, ale wielu graczy z pewnością i tak mocno zaboli. Reszcie pozostaje czekać, skakać z radości, czekać... i wypatrywać nowych materiałów. Najlepiej z czystej rozgrywki.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)