Spider-Man na PS4 pojawi się jeszcze w tym roku

Spider-Man na PS4 pojawi się jeszcze w tym roku

Spider-Man na PS4 pojawi się jeszcze w tym roku
Patryk Fijałkowski
03.04.2017 12:56

Jeśli wierzyć wiceprezesowi Marvel Digital Media. Ale chyba można mu wierzyć, prawda?

Obraz

Informację zdradził Ryan Penagos, wiceprezes Marvel Digital Media, podczas streamu.

Chodzi pewnie zatem o jesień lub zimę. Może oficjalnego ogłoszenia doczekamy się podczas kolejnego E3? Jak na tytuły Sony byłoby to tempo godne podziwu - w końcu Detroit: Become Human robi się na naszych oczach od 2015, a wciąż nie znamy daty premiery. Na takiego God of Wara czy The Last of Us Part 2 też przyjdzie nam jeszcze poczekać, nie wspominając o Death Stranding. Tak sprawne dostarczenie nam Spider-Mana byłoby zatem godne pochwały... i dobrze zgrywałoby się z lipcowym filmem.

Spider-Man: Homecoming - Official Trailer 2 [HD]

Premiera tego tytułu w tym roku jeszcze bardziej wzmocniłaby też pozycję PS4 w 2017. Na konsolę w ciągu ostatnich trzech miesięcy wyszedł już Gravity Rush 2, Nioh, Yakuza 0 i Horizon: Zero Dawn, a jutro dodatkowo premiera Persony 5. Jeśli ktoś narzekał na formę Sony w 2016, to teraz powinien być zdecydowanie usatysfakcjonowany.

Miejmy nadzieję, że Penagosowi nic się nie pomyliło z tą premierą w 2017. Z drugiej strony jako wiceprezes Marvel Digital Media raczej wie, co mówi. To co, może Insomniac Games uraczy nas jakimś nowym, gorącym materiałem jeszcze przed E3? Skoro premiera tak rychła...

Marvel's Spider-Man - E3 2016 Trailer | PS4

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)