Spider-Man: Miles Morales będzie miał kompana. Kociego. Polygamia też. To znaczy - już ma!

Spider-Man: Miles Morales będzie miał kompana. Kociego. Polygamia też. To znaczy - już ma!

Spider-Man: Miles Morales będzie miał kompana. Kociego. Polygamia też. To znaczy - już ma!
15.10.2020 10:12, aktualizacja: 15.10.2020 11:23

Jeśli oglądaliście "Spider-Man Uniwersum" (albo pełnometrażowych "Simpsonów"), wiecie czym jest Spider-Pig. W grze z Milesem Moralesem w roli głównej poznamy natomiast Spider-Cat. A w Polygamii...

Wiadomo, życie ze zwierzętami jest lepsze. Wiedzieli o tym samurajowie, głaszcząc liski w "Ghost of Tsushima", wiedzieli o tym wikingowie zabierając koty na podboje, wiedzą o tym ludzie z Insomniac Games. I dorzucają do gry kota.

Najpierw go uratujemy, a potem futrzasty Spider-Cat, będzie nam towarzyszył. Wygląda na to, że nawet w walkach. Zobaczcie sami.

Exclusive Look at Miles' New Feline Friend in Marvel's Spider-Man: Miles Morales (4K)

Wygląda na to, że koci towarzysz pojawi się w plecaku Spider-Mana, gdy ten przywdzieje odpowiedni strój. A dokładnie bluzę z kapturem oraz plecak. W plecaku umości się Spider-Cat. Urocze? Bardzo. Sensowne? Niekoniecznie. Ale nadal urocze.

A my skorzystamy z okazji i zaprezentujemy nasz najnowszy, redakcyjny nabytek. Zwie się Geralt, przeszedł już swoją własną Próbę Traw, wyjątkowo dobrze reaguje na pada od PS4 i HyperX-ową klawiaturę. Tak wygląda przed drzemką i tuż po.

Obraz

Ulubione gry? Poza tą oczywistą dobrze reaguje na wspomnianego tu "Spider-Mana", z ciekawością zerka na "Fall Guys", bardzo uspokajająco działała na niego odświeżona "Mafia", ekscytują go mecze "Rocket League".

Dlatego jeśli trafią się jakieś literówki, to wiedzcie, że przez klawiaturę przebiegł Geralt.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)