Spider-Man 2 chwyta w sieć konsolę do gier N‑Gage

Materiały prasowe

28.04.2004 16:36, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firmy Nokia i Activision poinformowały, że gra Spider-Man 2 zostanie wydana na mobilną konsolę do gier N-Gage na podstawie umowy licencyjnej między Spider-Man Merchandising i Activision. Wcielając się w postać superbohatera Spider-Mana, mobilni gracze mogą huśtać się na pajęczynie, strzelać i skakać na czterech trójwymiarowych poziomach, w oszałamiająco dynamicznym świecie prezentowanym na wyświetlaczu konsoli do gier. Na piętnastu dodatkowych poziomach dwuwymiarowych można stoczyć zażarte boje z rozmaitymi przeciwnikami, w tym także z nowymi "bossami", takimi jak Lizard czy Doc Ock, którzy mają własne style walki. Mobilni gracze będą mogli przesyłać swoje dokonania do witryny N-Gage Arena, a także odblokowywać dodatki do gry.

"Wciągająca trójwymiarowa grafika i akcja gry Spider-Man 2 zadziwi i zainspiruje graczy" - mówi Pasi Pölönen, dyrektor ds. publikacji gier w dziale gier firmy Nokia. "Dzięki nowym poziomom, postaciom i wątkom fani Spider-Mana mają zapewnione niesamowite wrażenia i rozrywkę, do których często będą wracać".

"Spider-Man 2 na konsolę N-Gage to wybuchowa mieszanka gry w dwóch i trzech wymiarach, wciągająca graczy w świat filmu pełnometrażowego, który niedługo zobaczymy na ekranach kin" - mówi Dave Anderson, dyrektor ds. rozwoju i licencjonowania w firmie Activision Inc. "Dodatkowa zaleta w postaci łączności bezprzewodowej sprawia, że wyjątkowe wrażenia z gry są dostępne dla mobilnych graczy zawsze i wszędzie".

Niezwykle interesującą fabułę odsłaniają trójwymiarowe sceny, zachęcające graczy do zapoznania się z zupełnie nowymi poziomami trójwymiarowymi, zdobywania dodatkowej energii i przedmiotów oraz odkrywania sekretów. Spider-Man 2 na konsolę do gier N-Gage będzie dostępny latem 2004 r.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)