Spacerek Batmana po wiktoriańskim Gotham [Gotham By Gaslight]

Spacerek Batmana po wiktoriańskim Gotham [Gotham By Gaslight]

Spacerek Batmana po wiktoriańskim Gotham [Gotham By Gaslight]
marcindmjqtx
28.02.2012 13:04, aktualizacja: 21.01.2016 17:07

Gotham by Gaslight to komiks, opowiadający o kryminalnej rozgrywce pomiędzy Batmanem a Kubą Rozpruwaczem, którego akcja toczy się dusznej atmosferze steampunkowego Gotham. Były szanse też na grę, ale żaden wydawca nie był nią zainteresowany. Zobaczcie, jak wyglądał prototyp.

Gotham by Gaslight (Video Game) Prototype Footage

To tylko dwie minuty, ale chyba jednak szkoda, że projekt nie dostał zielonego światła. Gotham mocno przypomina Londyn znany, który znamy z kilku filmów o Kubie Rozpruwaczu czy chociażby gry Nightmare Creatures z 1997 roku. Batman w podwójnej pelerynie, niewątpliwie przystosowanej do kapryśnej pogody tez wygląda przyjemnie inaczej od bohatera, którego znamy.

Kto wie, może po sukcesie dwóch gier od studia Rocksteady, Warner będzie miało ochotę zaryzykować i wyciągnie ten projekt z niebytu.  Taka informacja bardzo by mnie ucieszyła, ale póki co pozostaje rozejrzenie się za Gotham by Gaslight w sklepach z komiksami. W Polsce został wydany pt. "Batman: Gotham w świetle lamp gazowych", ale z dostępnością jest bardzo krucho.

źródło: Siliconera

Maciej Kowalik

326950698481117463
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)