Soulcalibur VI - kampania bardzo inna

Strona głównaSoulcalibur VI - kampania bardzo inna
23.08.2018 12:05
Soulcalibur VI - kampania bardzo inna
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

I opcja stworzenia własnego bohatera.

Regularnie dostajemy informacje o kolejnych dzielnych wojach, którzy staną przeciwko sobie do walki w pięknych okolicznościach przyrody. W kwietniu akurat ominął mnie Geraltw czerwcu dowiedzieliśmy się o Seong Mi-Na i Astarocie. Grupa zabijaków powoli się rozrasta, ale czy na pewno każdy znajdzie wśród nich swojego ulubieńca?

A co, jeśli tak naprawdę żadnej z tych postaci nie czuję? Bandai Namco w odpowiedzi na takie wątpliwości wrzuciło do sieci wideo prezentujące tryb narracyjny pt. Libra of Soul. Będzie on mieć postać niezależnej od standardowej kampanii, w której zagramy postacią całkowicie przez siebie stworzoną.

SOULCALIBUR VI - Libra of Soul Story Mode Reveal Trailer | PS4, X1, PC

Kto wie, co tam w sercu różnych osób gra? Może wyrażę się w pełni tylko kierując postacią obdarzoną gustownym różowym afro? Dostaniemy 16 różnych ras, dizajnerskie ubrania i różne fryzury. Twórcy zaoferują nam możliwość wyboru własnego stylu walki wybraną bronią. Już widzę te aklimatyczne potworki, które każą Nightmare'owo gryźć beton.

Premiera już 19 października na PC, PS4 oraz Xbox One.

Przy okazji wiadome są już wymagania szóstej części. Minimalne to: Intel Core i3-4160 3.6 GHz, 6 GB RAM, karta NVIDIA GeForce GTX 1050. Rekomendowane: Intel Core i5-4690 3.5 GHz, 8 GB RAM oraz karta NVIDIA GeForce GTX 1060. Na dysku gra zajmie 20 GB.

Udostępnij:
Komentarze (9)