Soul Sacrifice, czyli wielkie potwory na małej PS Vita

Soul Sacrifice, czyli wielkie potwory na małej PS Vita
marcindmjqtx

08.05.2012 13:03, aktual.: 21.01.2016 17:03

Soul Sacrifice jest na razie zagadką - ma tylko krótki zwiastunik. Ale fani action RPG, zabijania wielkich bestii i być może Dark Souls powinni nastawić uszu na ten tytuł.

Nie wiadomo o grze za wiele - pracuje nad nią japoński oddział Sony.

Głównym bohaterem (a może głównym złym?) ma być czarownik, mistrz magii, ale także i miecza. Na jego drodze stanie z pewnością coś na kształt ogrów oraz smok. I inne wielkie potwory. Gra ma skupiać się na akcji - co zresztą widać na zwiastuniku.

Tak też wynika ze skanów sześciostronicowej reklamy z japońskiego czasopisma Famistu. Pozwalają uruchomić wyobraźnię. Pojawiają się tam cztery postacie stojące naprzeciw trzygłowego smoka, obrazy demonów i potworów, hasło "czy jesteś gotowy?", postać w kapturze ze znamieniem na ręku, zapowiedź akcji, która wstrząśnie graczem. Styl rysunków wskazuje, szykuje się tytuł w klimacie dark fantasy.

Swoją drogą - sześć strony reklamy?!

Więcej dowiemy się 10 maja - w Tokio ma być specjalna konferencja,a niektórzy użytkownicy PSN będą mogli w niej uczestniczyć - mają pojawić się zapisy. Zaglądajcie na oficjalną, japońską stronę.

Plotki mówią też o inspiracjach Monster Hunterem i Dark Souls na raz.  Ale to brzmi aż za dobrze... Fani już porównują słowo "soul" w tytułach obu gier.

Ja z kolei mam wrażenie, że twórcy z grania Dark Souls zapamiętali tylko, że "wielkie potwory są fajne". To samo zresztą tyczy się Dragon's Dogma. Obym się mylił.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)