Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Sony uważa, że PlayStation Plus to dobre miejsce dla niezależnych twórców

Strona głównaSony uważa, że PlayStation Plus to dobre miejsce dla niezależnych twórców
18.12.2013 15:52
Sony uważa, że PlayStation Plus to dobre miejsce dla niezależnych twórcówSony uważa, że PlayStation Plus to dobre miejsce dla niezależnych twórców
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDnrzhiu

I moim zdaniem ma tutaj słuszność.

bDnrzhhN

Jestem człowiekiem, który ściągał na dysk swojego Xboksa i PS3 demo w zasadzie każdej cyfrowej premiery. Ot, by zobaczyć czy produkcja, o której wcześniej nie słyszałem nie ma w sobie czasem czegoś ciekawego. Pisałem recenzje wielu "indyków", chcąc zachęcić Was i moich znajomych do ich spróbowania, ale często odzew ograniczał się do "wygląda jak gra we flashu za darmo". Dlatego cieszy mnie, że SCE zdaje sobie sprawę z potencjału jaki niesie dla takich produkcji PlayStation Plus.

Pewnie, fajnie widzieć na liście zapowiedzi w usłudze mocne tytuły AAA, ale to także idealne miejsce, by zapoznać graczy z grami, których normalnie by nie kupili. Skoro już dają "za darmo" to czemu nie spróbować. Tego samego zdania jest Andrew House:

Niezależni twórcy zwracają mi uwagę, że walka o dotarcie do odbiorcy na platformach mobilnych to coraz trudniejsza walka. My możemy dać im dwie rzeczy. Pierwsza to szansa na rozwinięcie ich kreatywności na różnych interfejsach oraz na telewizorach w salonach. Druga to połączenie ich z odbiorcami. House mówi rzecz jasna nie tylko o PS4, ale i PS3, Vicie czy chociażby kontrolerach Move, które nie są mocno eksploatowane ostatnio w grach AAA. Firma zaierza kłaść mocny nacisk na to, by jej platformy dostawały jak najwięcej ciekawych ale i niszowych produkcji. PlayStation Plus to miejsce, w którym będą mogły rozkwitnąć.

bDnrzhhP

źródło: CVG

Maciej Kowalik

326844078854002730
bDnrzhiL